08503464860 info@webstasarim.com İstanbul / Ankara / İzmir / Antalya / Bursa

Web’de Kazan

Web Tasarımı Yaptırarak Para Kazanma

            İşletmeler bilişim çağının gereği olarak, internet ortamında yer sahibi olma zorunluluğu doğurmuştur. İnternette yer sahibi olmak için internet sitesi tasarımı yapılması gerekmektedir. Genellikle internet sitesi tasarımı işi için web tasarım firmaları kullanılmakta, ya da kendi çabalarınızla bu işi sonuca bağlamak zorunda kalıyorsunuz.

            İşletme sahipleri ya da kurumsal firmalar sıklıkla web tasarım firmaları kullanmaktadır. Aklımıza ilk gelen sorulardan birisi, hangi web tasarım firmaları? Bunun yanında hangi güvenilir ve profesyonel web tasarım firmaları? Web tasarımı ciddi bir iş olması nedeniyle, profesyonel ve deneyimli ellerde hazırlanması gerekmektedir. Firmamız, web sayfanızın, şirketinizin dünyada görünen yüzü olacağı bilinci ile hassasiyet ve titizlikle tüm detayları dikkate almaktadır.

Kurumsallık ile Web Sayfası Sahibi Olmanın Bir İlişkisi Var mı?

            Web sayfaları tüm dünya tarafından görülebilir oldukları nedeniyle, şirketin ciddiyeti ve şeffaflığı hakkında bilgi vermektedir. Web tasarım bu konuda farklı bir dal olarak, kurumsal web tasarımı gibi özel bir branşlaşmaya gitmiştir. Peki, kurumsal web tasarım nedir, normal web tasarımından farkları nelerdir? Öncelikle cevaplamamız gereken kurumsal web tasarım nedir sorusudur. İşletmelerin tanıtımın yapıldığı, ticari faaliyetlerinin sürdürüldüğü, resmi anlamda bağlayıcılığı olan web sitelerinin tasarımı kurumsal web tasarımının alanına girmektedir. Normal web sayfalarının ve tasarımlarından ayrılan özellikleri, resmiyetinin ve bağlayıcılığının olmasıdır. En basitinden kendi firma isminizde, mail uzantısı alabilmeniz için, o uzantı da web sayfasına sahip olmanız gerekmektedir.

Kurumsal Web Sitelerinin Avantajları?

            Kurumsal web siteleri aynı zamanda ticari faaliyet yapabildiğiniz şekilde tasarlandığı için, online ürün satışı ( e-ticaret web tasarımı ) yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ürün tanıtımı yaparak firmanızın üretim ve hizmetleri hakkında bilgi verip, doğrudan online ürün satışı ( e-ticaret web tasarımı ) yapabilirsiniz. Bu tip web sayfalarında önem verilmesi gereken, mobil uyumu web tasarım özelliği, ticari ve kurumsal anlamda erişim çeşitliliği sağlayacaktır. Kurumsal web sayfanızın mobil uyumu web tasarım sahibi olması, firmamız tarafından deneyimli personel ve şık tasarım model çeşitliliği ile hazırlanmaktadır. Seçtiğimiz tasarım, mobil cihazlarda da aynı temayı verecek şekilde önceden düşünülmekte, web sayfasının hazırlanması ile eş zamanlı olarak mobil web sayfanızda erişilebilir olmaktadır.