EN İYİSİYİZ Logo Tasarım Hizmetleri

Logo Nedir ?

Logo firma, şirket, marka ya da ürünün insanların zihninde kalıcılığını sağlamak amacıyla temsil edecek amblem, işaret ve yazılardan oluşabilen görselin tamamıdır. 

Küçük ya da büyük her firma müşterilerini arttırmak ya da müşterilerinin zihninde kalıcı yer etmek amacıyla logo kullanmak zorundadır. Bilimsel araştırmalara göre bizim gördüğümüzü farketmediğimiz şeyleri bile gözümüz görür ve beynimiz kaydeder. Bizler bakmasakta görürüz çoğu zaman gördüğümüzü bilmeyiz ama hatırlarız. İşte bu yüzden yıllardır bilinç altına reklam yapılmaktadır. Bu reklamlar bazen televizyonlarda bazen afişlerde bazense sıradan sandığınız bir logoda gizlidir. Logo bir markayı marka yapan, markalaşma yolunu kısaltan ve markayı koruyup devamlılığını sağlayan en önemli unsurdur. 

Logonun Önemi

Ülkemizde logonun önemi yeni yeni anlaşılıyor, artık yerel firmalar bile logo tasarımına büyük önem vermeye başladılar. Kavradıkları düşünce hafife alınmayacak kadar gerçek. Akılda kalıcı bir logonuz varsa gelecekteki potansiyel müşterileriniz hazır demektir. Bu altyapıyla ve bilinçle yola çıkan bir firma için büyümek bir noktada kaçınılmak olur.

Fark Yaratan Unsurlar

Web’S Tasarım olarak logo tasarımı yaparken aşağıdaki unsurlara göre logolarıı şekillendiririz.

100 %

SADE

100 %

ÖZGÜN

100 %

MARKA TEMSİLİ